www.masazescenar.cz       mapa stránek

SCENAR TERAPIE PŘI MIGRÉNĚ

Okamžitá úleva od napětí a bolesti přímo v centru Brna!

  
 

Podle nejnovější statistiky trpí migrénou víc jak milion Čechů. V Evropě se považuje migréna za nejdražší neurologické onemocnění. Příčina těchto problémů se přičítá dědičnosti, ale většinou ze zkušeností je vidět, že po důkladné péči o správnou funkci krční páteře a svalů, se s migrénou lze někdy zcela rozloučit.

Nesmiřte se s diagnózou a tím, že to prostě „musíte vydržet"!

Řešením je léčba SCENAR TERAPIÍ!

Mnoho klientů, kteří ke mně začali chodit s bolestmi krční páteře, se zpočátku ani nezmiňovali o tom, že je trápí migrény. Často to ani nedávají pacienti do souvislosti.

Přitom z mých zkušeností s tímto onemocněním vidím, že VŽDY JE NA VINĚ i KRČNÍ PÁTEŘ, která vykazuje známky neskutečného napětí a ztuhlosti. Když se z jakýchkoli příčin svaly šíje zatnou, přiškrtí cévy vedoucí do mozku. Normálně se zase uvolní a mozek je dál zásoben krví dostatečně. Ale většinou den za dnem svaly krku trpí až ztvrdnou jako kámen, někdy se zvyšuje i krevní tlak. Následně se z nervových zakončení začnou uvolňovat vazoaktivní aminy, které způsobí narůstající nesnesitelnou migrénu. Jejich koncentrace prudce stoupá např. při stresu nebo, když stoupá krevní cukr.

Samozřejmě je na dnes nemožné být stále uvolněný. Práce v kanceláři, dělnické profese, práce na PC, stresy, péče maminek na mateřské, které nosí děti a zároveň těžké kočárky, to vše naši kosterní soustavu a svaly namáhá a přetěžuje. Ale důležité je s tím něco dělat...

 

Než začnete brát léky na vysoký krevní tlak, analgetika a trávit čas po ambulancích lékařů, vyzkoušejte bezbolestné ošetření SCENAREM. Podrobně se zmiňuji o tomto vyjímečném přístroji na hlavní stránce ve SCENAR TERAPII.

Zkušenosti mých klientů jsou velmi dobré. Někdy mi klienti sdělují, že jim migréna ustoupila již po dvou až třech terapiích!

Připravil jsem pro vás několik spojených procedur, které velmi pomáhají na odstranění bolesti a napětí nejen ve svalech šíje a krku, ale také přispívají k celkové relaxaci a zklidnění celého organizmu.

Ošetření zahrnuje:

  • Nahřátí krční páteře soluxem
  • Masáž krční páteře, šíje a ramen
  • SCENAR terapii
  • Jemnou akupresurní masáž vlasové oblasti hlavy

Procedura trvá 55 min.

Na tuto proceduru nechoďte při probíhající migréně nebo jinými akutními bolestmi hlavy. Lze ji aplikovat až po odeznění akutní fáze.

 

 

Pokud máte pochybnosti, zda je pro vás masáž vhodná, poraďte se raději před objednáním se na telefonu či emailu.

kontakt: moc.liamg@rajeloezasam

mob. 730665676

 
 
MasazeScenar.cz © 2014 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software