www.masazescenar.cz       mapa stránek
 

Kolena a kotníky bez bolestí

Okamžitá úleva od napětí a bolesti přímo v centru Brna!


  

Přichází jaro a s ním i radost z dlouhých procházek a sportu. Tělo se někdy po takové námaze, i když je příjemná, začne hlásit nečekanými bolestmi. Tu bolí víc záda, pak klouby, k tomu jarní únava… Častým problémem jsou náhle zatížené klouby. Hlavně kolena, která patří k nejsložitějším kloubům našeho těla. Můžeme bolesti ignorovat a říkat si, že se to musí rozhýbat. Přehlížení bolestí však není to nejlepší.  Pokud se jedná o artrózu, kde pohybem opotřebovanou chrupavku synoviální tekutinou v kloubu pěkně promažeme, tam je přiměřený pohyb na místě, v jiných případech si však můžeme přivodit pořádný problém. Píchání v oblasti kolene nemusí hned znamenat artrózu. Může se jednat o problémy s vazivovými strukturami a s nerovnováhou v kolenním kloubu. Často je to spojené i s nerovnováhou pohybového systému celého těla včetně páteře.

Kde koleno bolí?


Bolesti uvnitř kolena mohou být spojené s poraněním menisku, pokud bolí spíše zvenčí, můžete mít poškozený meniskus nebo i postranní vazy. Menisky jsou v kolenním kloubu dva- zevní a vnitřní. Může způsobovat tedy i bolest na vnitřní straně kolena nebo tzv. lupání v koleni. Bolesti kolen se mohou přihlásit, i pokud dlouho klečíte na tvrdé podložce, obezitě nebo po silném úderu do kolena, kdy může dojít k zánětu tíhového váčku v koleni. Příčin je tedy více. Pokud Vás začne koleno trápit, vyzkoušejte Scenar terapii, která je jednou z úspěšných a efektivních metod regenerace. Je naprosto bezbolestná a dokonce i příjemná. Zkušenosti našich pacientů všeho věku potvrzují úlevu hned po první terapii! Scenar, špičkový výrobek Prof.Neurologa Alexandra Revenka využívají pro rychlou úlevu od bolestí, k prevenci i regeneraci kloubů vrcholoví sportovci i celé kluby v různých částech světa.

Přístroj je oficiálně zaregistrovaný na ŠÚKL SR, kde se používá již od roku 2002

 

Jak terapie probíhá?


Terapie je prováděna na lehátku, kdy Vám terapeut nejdříve vysvětlí přesný postup. Pak si už jen budete užívat 20 minut klid s příjemnou hudbou a aromaterapií. Scenar zobrazí na displeji masérovi energetický stav kolena, případné blokády a poškození. Masér nastaví na přístroji speciální program na Vaše potíže. Vy ucítíte jen jemné impulzy a brnění, které dávají zároveň po nervových drahách informace Vašemu mozku, kam má zaměřit imunitní systém k intenzivní „opravě“ a regeneraci. Pomocí speciálních aplikátorů s kovovou destičkou jsou přenášeny impulzy ze Scenaru do kolene a odtud po nervových drahách zas do mozku. Terapie je bezbolestná a nemá vedlejší nežádoucí účinky. Může být aplikována i dětem. Kontraindikace : infekční onemocnění, kožní vyrášky a ekzémy, horečka, bolestivý zánět kloubu a v těle, těhotenství po poradě s lékařem. Pokud Vás bolí obě kolena, zakupte si dvě terapie. V tom případě si vyhraďte na proceduru cca 40-50 min.

Mob. Ján Olejár 730 66 56 76

email: moc.liamg@rajeloezasam

   
 

kontakt: moc.liamg@rajeloezasam

mob. 730665676


 
     
MasazeScenar.cz © 2014 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software