www.masazescenar.cz       mapa stránek

HODNOCENÍ KLIENTŮ:

Hodnocení kopírováno z portálu Slevomat Ján Olejár "Hodnocení":


Příjemné, profesionální, s respektem vůči klientovi a pan masér skutečně věděl, co dělá. Vřele doporučuji všem, kteří hledají opravdu profesionála.


- Dana: Dnes jsem byla na 60 minutové masáži s nahřívání lávovými kameny. Domluvení termínu není žádný problém. Velmi příjemný a ochotný přístup. Klidné a příjemné prostředí. Pan masér je velmi pečlivý, vysvětlil mi co dělá, proč to dělá a k čemu je to dobrý. Také mě odborně vysvětlil lymfatické masáže, jak fungují. Po masáži jsem byla krásně uvolněná a zrelaxovaná, nic mě nebolelo a hodně se mi ulevilo. Opravdu velmi příjemná masáž v příjemném prostředí, jsem moc spokojená a opět tento podnik ráda navštívím. Všem můžu rozhodně doporučit. Prostě super.
- S masáží jsem byla velice spokojená. Byla provedena profesionálně, lávové kameny byly příjemným zakončením celé procedury. Pan masér identifikoval zatuhlá a zablokovaná místa, která mi uvolnil nejen prostřednictvím masáže, ale také pomocí scenar terapie. Mohu doporučit.

- Odcházela jsem s dojmem profesionální péče. Určitě se budu vracet k panu masérovi. Už jsem předala pozitivní


- Velmi kvalitní a profesionální přístup. Kompletní informace před zahájením. Průběžné dotazy na aktuální stav.


- Velice ochotný masér, vše vždy napřed vysvětlil, takže jsem věděla, co se bude dít.

- Velice příjemný zážitek a rozumná cena, služeb jsme využili opakovaně i bez prostřednictví slevového portálu. Mohu jen doporučit.


- Pán byl velmi příjemný, ochotný a šikovný. Rozhodně doporučuji i všem ostatním!!! :)


- Manžel byl velice spokojen,už po první návštěvě nastalo zlepšení a úleva,přestala i bolest hlavy.Pan masér je zkušený a své práci opravdu rozumí. 


- Pan masér příjemný,šikovný,rezervace proběhla hladce,služba vynikající a na víc ve velice vhodně vybrané lokalitě.

- Velice příjemný zážitek a rozumná cena, služeb jsme využili opakovaně i bez prostřednictví slevového portálu. Mohu jen doporučit. 

- Přístup pana maséra byl osobní,zeptal se na potíže a průběžně během masáže i na to,jak to vnímám,jak se cítím,Zjistil mi i příčinu bolesti zad,což se zatím žádnému lékaři nepodařilo.Vše bylo provedeno pečlivě.

 
- Příjemné prostředí, příjemný pan masér, který má zlaté ruce. 
Vřele všem doporučuji, budete spokojeni.


- Osobní přístup, přesnost, preciznost


- Masáž byla úžasná, prostředí pěkné, příznivě na mě působilo,pan masér šikovný, ochotný, koupila jsem další dárkový poukaz jako vánoční dárek, mám v plánu sem chodit pravidelně, vřele všem doporučuji!

Ostatní hodnocení je možné shlédnout na : Slevomat, Ján Olejár masáže


 

 

 

 


MasazeScenar.cz © 2014 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software