www.masazescenar.cz       mapa stránek

TINNITUS a SCENAR TERAPIE

zbavte se pískání v uších....


  

Neustávající pískání v uších, zvonění, šumění, cvakání....

Mnozí pacienti udávají, že se jim od problému s tinnitem převrátil život naruby. Nemohou spát, soustředit se, ani s klidem reagovat na zvuky, které jsou naprosto normální. Mnozí skončí u neurologa nebo psychiatra,protože nesnesitelné pískání jim natolik znepříjemní život, že nejsou schopni pokračovat v běžném životě.
Tinnitus mohou spustit úrazy, problémy s krční páteří, metabolické poruchy, léky, prudký zvuk nebo třeba návštěva koncertu, kde hraje příliš hlasitá hudba.
Původ je často ne úplně známý. Nejnovější výzkumy spojují nástup tinnitu se ztrátou sluchu, kdy se postupující zhoršení snaží mozek vyrovnat tím, že zesílí signály, které dostává. Člověk pak začne slyšet i to, co dříve vůbec nezaznamenal.
V každém případě si s touto poruchou současná lékařská věda neumí poradit. Tinnitus se zařadil mezi civilizační nemoc.
Trochu naděje přinesl nový výzkum, který moduluje mozkovou aktivitu pomocí elektrod.

Velmi dobré zkušenosti zaznamenávají pacienti po SCENAR TERAPII.
                     

Jak pracuje Skenar?


Přístroj v kontaktu s kůží měří její odpor a vytváří signály, které v podkoží aktivují receptory a všechny typy nervových vláken. Impulz je z podkoží vedený do příslušného centra mozku. Informace se v mozku zpracuje a zpět vyšle upravený signál do příslušných oblastí s následným vyloučením neuropeptidu (sto až tisíc molekul).

Odpor kůže se při působení přístrojem mění na základě zpětné vazby a zařízení SKENAR tvoří další nové impulzy, které se od těch předcházejících liší. Proces probíhá do té doby, než se odpor kůže přestane měnit podle principu biologické zpětní vazby. Působení přístroje vede k regulaci lokálních a celkových chemických reakcí buněk s následným upravením jejich funkce. Tedy vede k procesu uzdravování organizmu.
Scenar kombinuje několik ve světě velmi uznávaných technik léčby jako je např. tradiční čínská medicína založená na akupunktuře s moderní elektroléčbou.

Tato brilantní technologie přinesla jeho tvůrcům v Rusku nejvyšší státní vyznamenání. Scenar terapie je unikátní metoda léčby, která dokáže prostřednictvím tělu vlastních nízkofrekvenčních impulzů normalizovat tyto adaptační procesy.
V současnosti je využíván neurology v různých částech světa i pro léčbu pohybového aparátu vrcholových sportovců.

Možnosti regenerace organizmu jsou široké a výsledky velmi překvapující. Okamžitě po terapii pocítíte úlevu a zlepšení stavu.
Samozřejmě je potřeba pokračovat v terapii nejméně 4x a to 2x v jednom týdnu. Po úpravě sluchového vnímání postupovat v terapii podle individuálních potřeb pacienta a podle vážnosti onemocnění.
Nadále je potřeba chránit svůj sluch a vyhnout se situacím, které jej narušují!

  
                               
Kontraindikace: pacienti s kardiostimulátorem, infekčními chorobami, horečkou, akutní psychosomatický stav, těhotenství.

Jak často je SCENAR TERAPIE doporučována?


Akutní onemocnění 3-7 aplikací 1-2 x týdně

Chronické stavy 2-3 cykly, z čehož jeden cyklus zahrnuje 10 terapií v průběhu několika měsíců.

Tato metoda regenerace je doporučena všem pacientům bez rozdílu věku. Nemá žádné vedlejší účinky.

Za zmínku stojí, že SCENAR TERAPII v ČR provádějí pouze 4 speciálně vyškolení a certifikovaní terapeuté.
Přístroj je oficiálně zaregistrovaný na ŠÚKL SR r.2002

SCENAR TERAPII PROVÁDÍ CERTIFIKOVANÝ TERAPEUT JÁN OLEJÁR

                                    
                                                            
chci se objednat na masáž
Dárkový poukaz na masáž
MasazeScenar.cz © 2014 - 2020, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software