www.masazescenar.cz       mapa stránek

Diagnostika orgánů přístrojem ROFES

 

                   


Na základě miridiánů / energetických drah v těle/ Vám tato diagnostika ukáže, jak funguje Vaše  tělo, proč se cítíte unavení, proč máte různé potíže, necítíte se dobře, bolí Vás celé tělo nebo špatně trávíte.
Cítíte se v nepohodě, ale přesto krevní výsledky u lékaře Vám říkají, že jste úplně v normálu? Příčinou může být narušená harmonie a energie Vašich orgánů.

Ve spojení se SCENAR terapií můžete své tělo dát do harmonizace a rovnováhy, protože už budete vědět, jaký orgán posílit a podpořit jeho správnou funkci.


1) Dozvíte se, v jaké energetické hladině pracuje Vaše tělo.
 Znáte to...Jeden vydrží pracovat 12 hodin denně a vy jste unavení už poté, co vstanete! Snažíte se žít zdravě a přesto energii máte na bodu mrazu? Diagnostika odhalí, proč tomu tak je.

2) Přístroj vyhodnotí, jaký orgán pracuje pod normálem nebo je naopak v napětí, odhalí skrytý problém ve funkci nějakého orgánu, ale dokonce i to, zda je problém chronický či akutní.
Můžete se pak sami rozhodnout, jakou zvolíte léčbu a jak posílíte své tělo. Scenar terapie harmonizuje jednotlivé orgány, proto přístroj i přesně doporučí, jakou zónu těla je dobré opracovat při SCENAR TERAPII. Již při diagnostice samotné dochází k léčbě a aktivaci akupresurních bodů, své zdraví pak můžete podpořit i vhodnou životasprávou či doplňkem stravy.

  

Před vyšetřením je nutné alespoň 1,5 hod. nejíst! K pití použijte čistou neslazenou vodu nebo minerálku.


kontakt: moc.liamg@rajeloezasam

mob. 730665676 
 
MasazeScenar.cz © 2014 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software