www.masazescenar.cz       mapa stránek
 

BEDRA bez bolestí...             

Bolesti bederní oblasti dokáží hodně znepříjemnit život. Narušují spánek a prohlubují celkovou únavu. Příčin BOLESTÍ BEDERNÍ OBLASTI může být několik, a ne vždy souvisí s probléby kosterního aparátu nebo svalstva.

Jsou to např. problémy s ledvinami, virové a bakteriální infekce, gynekologické potíže u žen.
Dále blokáda mezi křížovou kostí a kyčlí, blokáda kloubů mezi obratli, poškození meziobratlových destiček...
proto, při prudké bolesti nebo vystřelování ostré bolesti do jedné z končetin, prosím, vyhledejte odborného lékaře. Ten posoudí závažnost stavu a vy možná předejdete zhoršení zánětlivého stavu nebo poškození utisklého nervu.

Po odeznění akutních bolestí je nutné dál o nemocná bedra pečovat.Můžete využít jednu z nejefektivnějších metod: SCENAR TERAPII.
Je jednou z úspěšných a efektivních metod regenerace. Je naprosto bezbolestná a příjemná. Zkušenosti našich pacientů všeho věku potvrzují úlevu hned po první terapii!                 

CO JE SCENAR?

Název Scenar znamená: Samo-Control-Energo-Neuro-Adaptivní-Regulátor. Unikátní metoda vlivu na lidský organizmus.

Přístroj byl vyvinut jako součást tajného sovětského vesmírného programu. Cílem bylo vytvořit přenosný a co nejúčinnější, vysoce efektivní přístroj, který dokáže udržet zdraví astronautů ve vrcholné formě, a to bez použití standartních léků. SCENAR, špičkový výrobek ruského vědce Prof.Neurologa Alexandra Revenka využívají pro rychlou úlevu od bolestí, k prevenci i regeneraci kloubů vrcholoví sportovci i celé kluby v různých částech světa.


Přístroj je oficiálně zaregistrovaný na ŠÚKL SR, kde se používá již od roku 2002

 

 1. OŠETŘENÍ ZAHRNUJE:

- nahřátí rašelinovým suchým zábalem

- diagnostika oblasti páteře a SI skloubení pomocí Dornovy metody, srovnání rozdílné délky končetin

- jemná mobilizace bederní oblasti Mojžíšovou metodou

- masáž bederní a kyčelní oblasti

- SCENAR terapie


2. OŠETŘENÍ ZAHRNUJE

viz. 1. ošetření /plus navíc zapracování speciálního gelu pro podporu prokrvení a regeneraci svalů a kloubů ultrazvukovou hlavicí.

Délka celkového ošetření 60 minut.

Jak SCENAR terapie probíhá?

Terapie je prováděna na lehátku, kdy Vám terapeut nejdříve vysvětlí přesný postup. Pak si už jen budete užívat 20 minut klid s příjemnou hudbou a aromaterapií. Scenar zobrazí na displeji masérovi energetický stav v postižené oblasti, případné blokády a poškození. Masér nastaví na přístroji speciální program na Vaše potíže. Vy ucítíte jen jemné impulzy a brnění, které dávají zároveň po nervových drahách informace Vašemu mozku, kam má zaměřit imunitní systém k intenzivní „opravě“ a regeneraci. Pomocí speciálních aplikátorů s kovovou destičkou jsou přenášeny impulzy ze Scenaru do oblasti beder a kyčlí, a odtud po nervových drahách zas do mozku. Terapie je bezbolestná a nemá vedlejší nežádoucí účinky. Může být aplikována i dětem.

Kontraindikace : infekční a zánětlivá onemocnění, kožní vyrážky a ekzémy, horečka, akutní ústřel, prudká vystřelující bolest do končetiny znemožňující pohyb.

Na proceduru si vyhraďte cca 50-60 min. podle vybraného ošetření

                        

 


 


chci se objednat na masáž   Dárkový poukaz na masáž

MasazeScenar.cz © 2014 - 2019, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software